سه شنبه, خرداد 03, 1401
بولتن | اخبار و مقالات شرکت ستاک
کد مطلب : 442  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 4275   |   تاریخ درج: پنجشنبه, ارديبهشت 20, 1397   |   ساعت: 12:00 ق.ظ   |  منبع / نویسنده مطلب: روابط عمومی شرکت ستاک

 

سخنرانی رئیس هیئت مدیره ستاک در رویداد بهار کارآفرینان استارتاپی

رویداد «بهار کارآفرینان استارت‌آپی» روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه در محل همایش های سازمان استاندارد تبریز برگزار شد، این رویداد که با استقبال قابل توجه علاقمندان حوزه نوآوری و کارآفرینی مواجه شد، از حضور معروف ترین کارآفرینان حوزه فناوری اطلاعات کشور به عنوان سخنران بهره می برد.


سعید محمدی (بنیان‌گذار دیجی‌کالا)، حمیدرضا محمودی (بنیان‌گذار نی‌نی‌سایت، تی‌وی‌پلاس و فست‌کلیک)، حسن اطاعت (مشاور تجارت الکترونیک و مربی کسب‌و‌کارهای نوپا)، علیرضا غضنفری (مدیرعامل شرکت تسهیل‌گستر)، و امیر کریم‌زاد شریفی (بنیان‌گذار نصرنیوز، اولین رسانه دیجیتال شمالغرب) سخنرانان اصلی این همایش بودند و مدیران استارت آپ های موفق تبریز هم، آرش یزدانیان (لوک و بوک)، مجتبی محمودزاده (رایچت)، شهرام اشرفی نیا (قونقا) و محمد آذری (ای بلیط) در پنل تخصصی به سئوالات علاقمندان پاسخ دادند.
در این رویداد مهندس حسن اطاعت، رئیس هیئت مدیره شرکت ستاک و مدیرعامل شرکت PNI هم به عنوان یکی از سخنرانان اصلی، بر روی سن حاضر شدند و به ارائه مطالب خود پرداختند. سخنان ایشان شامل سه قسمت فرهنگ کارآفرینی استارتاپی در ایران و جهان، فضای کسب و کار استارتاپی ایران برای کارآفرینی و شناسایی فرصت های کارآفرینی استارتاپی بود.
وی سخنان خود را با معرفی و ارائه تاریخچه از استارتاپ Web Summit آغاز کرد. از آغاز Web Summit در هلند تا انتقال به کشور پرتغال برای ادامه حیات خود گفت. همچنین با معرفی چند نفر از افراد و استارت های موفق ایرانی به تاثیر محیط در موفقیت ایده های استارتاپی پرداخت. مهندس اطاعت با اشاره به استارتاپ های OptiShower و Expassador، به نحوه حمایت از این استارتاپ ها اشاره کرد.
اطاعت در ادامه سعی کرد حقیقتی از وضعیت جامعه استارتاپی به نمایش بکشد. از مشکلات و سختی های این مسیر گفت و به رتبه  رتبه ۱۲۴ ام از ۱۹۰ کشور در حوزه کسب و کارهای استارتی اشاره نمود و به علاقمندان این حوزه توصیه کرد با علم به همه کاستی ها و کمبودها، آگاهانه قدم در راه ایجاد یک کسب و کار جدید بگذارند.

 

Share نسخه مخصوص چاپ
مقالات مرتبطی وجود ندارد

نظرات (0)

 
مجوزهای فعالیت و عضویت در مجامع تخصصی | مستندات مربوط به مجوزها و انجمن های تخصصی را در صفحه "معرفی ستاک> مجوزها و عضویت ها" مشاهده نمائید.

عضو شرکت های دانش بنیان

عضو شرکت های دانش بنیان

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

سازمان مالیاتی کشور

اتحادیه کامپیوتر تبریز

رتبه ممتاز اتحادیه کامپیوتر

فن بازار ملی ایران

انسیتیتوی جهانی IDTechEx

انسیتیتوی جهانی IDTechEx

انجمن مطالعات جامعه اطلاعاتی

انجمن مطالعات جامعه اطلاعاتی 

کميته فنی فناوری اطلاعات ایران

کميته فنی فناوری اطلاعات ایران

شبکه تحلیلگران فناوری کشور

شبکه تحلیلگران فناوری کشور

انجمن بین اللملی Mifare

انجمن بین اللملی Mifare

پاراکلینیک فناوری اطلاعات

کنسرسیوم شرکتهای فاوا

انجمن تحقیق و توسعه ایران

انجمن تحقیق و توسعه ایران

خانه نوآوران صنعت ایران

خانه نوآوران صنعت ایران

جشنواره وب ایران

شورای عالی اطلاع رسانی

بام فاوا شورای عالی اطلاع رسانی