سه شنبه, خرداد 03, 1401
بولتن | اخبار و مقالات شرکت ستاک
کد مطلب : 583  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 2054   |   تاریخ درج: پنجشنبه, آبان 10, 1397   |   ساعت: 12:00 ق.ظ   |  منبع / نویسنده مطلب: روابط عمومی شرکت ستاک

 

رونمایی 4 سامانه جدید در نمایشگاه Rinotex 2018

شرکت ستاک همزمان با نمایشگاه بین المللی فناوری های پیشرفته ربع رشیدی در سالن امیرکبیر نمایشگاه بین المللی تبریز، 10 الی 14 از ساعت 15 الی 21 میزبان علاقمندان به حوزه فناوری اطلاعات میباشد.


شرکت ستاک در این نمایشگاه از 4 سامانه جدید خود رونمایی کرد:
سامانه جامع مدیریت رویدادهای نمایشگاهی و استارت آپی ایران ایونت (™erunevent)؛ رونمایی این پروژه با راه اندازی نسخه جدید وب پورتال جشنواره Rinotex همراه بوده و کلیه فرایند ثبت نام، اختصاص غرفه، داوری، پرداخت های و اسکان غرفه داران با این سامانه انجام شده است.
سامانه جامع ایران بلیت (™erunbilit)، یک پلتفرم ابری برای مدیریت، ارائه و فروش بلیت رویدادهای آموزشی و هنری است، در حال حاضر مجموعه Bilital.com از این سامانه برای فروش بلیط های کنسرت های خود استفاده می کند.
سامانه جامع ایران تریپ (™eruntrip) : ایران تریپ™،پلتفرم ابری برای رزرواسیون سفر و مدیریت آژانس های مسافرتی آنلاین و برگزار کنندگان تورهای گردشگری است. در حال حاضر یک مجموعه خارجی در سوئیس (Rahi-travel.ch) از این سامانه برای مدیریت کلیه فرایندهای داخلی آژانس استفاده می کند.
تبریز تروال)™(TabrizTravel، یک سامانه آنلاین برای ارائه سرویس های گردشگری متناسب با نیازهای گردشگران ورودی (incoming)  است. تبریز تراول را می توان فاز اول پروژه بزرگتری بنام ایران توریست (Irantour.ist) معرفی نمود که در آن همه اطلاعات مرتبط با یک سفر اعم از اطلاعات اماکن و جاذبه های گردشگری، هتل ها، غذاهای محلی، رستوران ها، مکانهای تفریحی، مراکز خرید، اخبار و رویدادهای گردشگری به صورت یکجا به علاقمندان به سفر ارائه می شود.

Share نسخه مخصوص چاپ
مقالات مرتبطی وجود ندارد

نظرات (0)

 
مجوزهای فعالیت و عضویت در مجامع تخصصی | مستندات مربوط به مجوزها و انجمن های تخصصی را در صفحه "معرفی ستاک> مجوزها و عضویت ها" مشاهده نمائید.

عضو شرکت های دانش بنیان

عضو شرکت های دانش بنیان

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

سازمان مالیاتی کشور

اتحادیه کامپیوتر تبریز

رتبه ممتاز اتحادیه کامپیوتر

فن بازار ملی ایران

انسیتیتوی جهانی IDTechEx

انسیتیتوی جهانی IDTechEx

انجمن مطالعات جامعه اطلاعاتی

انجمن مطالعات جامعه اطلاعاتی 

کميته فنی فناوری اطلاعات ایران

کميته فنی فناوری اطلاعات ایران

شبکه تحلیلگران فناوری کشور

شبکه تحلیلگران فناوری کشور

انجمن بین اللملی Mifare

انجمن بین اللملی Mifare

پاراکلینیک فناوری اطلاعات

کنسرسیوم شرکتهای فاوا

انجمن تحقیق و توسعه ایران

انجمن تحقیق و توسعه ایران

خانه نوآوران صنعت ایران

خانه نوآوران صنعت ایران

جشنواره وب ایران

شورای عالی اطلاع رسانی

بام فاوا شورای عالی اطلاع رسانی