پنجشنبه, خرداد 11, 1402
تازه های اخبار، مقالات و یادداشت ها
نرم افزاها و سخت افزارهای امنیتی | راهکارهای امنیتی بیت دیفندر در حوزه سازمانی و شخصی
مقوله امنیت اطلاعات و اقدام برای تحقق آن همیشه از چالش های پیش روی شرکت ستاک در اجرای پروژه های مبتنی بر فناوری اطلاعات بوده است، از این رو واحد امنیت اطلاعات شرکت ستاک، ضمن همکاری با مجموعه های تخصصی امنیت اطلاعات (نظیر شرکت آدپا، رایان بدر الکتریک و گروه شرکت های آتنا)، جهت تسریع در امر خدمت رسانی به مشتریان خود اقدام به اخذ نمایندگی رسمی نرم افزارهای امنیتی BitDefender و سخت افزار امنیتی Cyberoam نموده است.
 
چرا بیت دیفندر(BitDefender)؟
آسانی در نصب و مدیریت، از راهکارهای امنیتی بیت دیفندر در حوزه سازمانی محصولی ساخته تا بتوان با وضوح بیشتری وضعیت شبکه را با مانیتور کرد و علاوه بر آن همزمان دستورات مدیریت حفاظت از داده ها را نیز پیاده سازی نمود. 
راهکارهای جدید امنیتی حوزه های سازمانی، نیازمند این هستند که با رویکردی متفاوت از مبانی ابتدائی شناسائی ویروس و جلوگیری از عملکرد آن، برای به وجودآوردن راهکارهای توانمند در جهت پیاده سازی کنترلها و مدیریت سیستمهای امنیتی در سطح وسیعی از کاربران و سرورها، با عملکردی قابل قبول با حداقل استفاده از منابع سیستمی فراهم نمایند.
سازمانها و شرکتها می توانند از سیستمهای خود در مقابل حملات با بکاربردن توانائی بیت دیفندر در شناسائی و جلوگیری از عملکرد ویروسهای شناخته شده و نیز تهدیدات کاملا جدید، محافظت نمایند و نیز می توانند مطلوبیت لازم را با اعمال سیاست های امنیتی و امکان مدیریت این سیاستها با حداقل منابع سیستمی، را در اختیارداشته باشند.
 
و چرا سخت افزار سایبروم (Cyberoam)؟
سيستم جامع امنيت اينترنت Cyberoam، به طور خاص برای پاسخ به نيازهای مرتبط با مديريت يكپارچه تهديدات در سازمان ها، تشكيلات دولتی و موسسات آموزشی طراحی شده است.  سایبروم ارائه كننده تركيبی از بهترين راهكارهای جامع و حفاظت دولايه‌ در برابر تهديدات رو به گسترش اينترنتی است.
ضمن آنكه روش منحصر بفرد كاربر محور آن كه سطحی بي‌مانند از كنترل را همراه با انعطاف‌پذيری و سادگی مديريت ارائه می‌دهد و به عنوان مكملی بر اين راهكارها به شمار مي‌آيد و اين همه سيستم مديريت يكپارچه سایبروم را بسيار كارآمد مي‌نمايد.
 
مجوزهای فعالیت و عضویت در مجامع تخصصی | مستندات مربوط به مجوزها و انجمن های تخصصی را در صفحه "معرفی ستاک> مجوزها و عضویت ها" مشاهده نمائید.

عضو شرکت های دانش بنیان

عضو شرکت های دانش بنیان

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

سازمان مالیاتی کشور

اتحادیه کامپیوتر تبریز

رتبه ممتاز اتحادیه کامپیوتر

فن بازار ملی ایران

انسیتیتوی جهانی IDTechEx

انسیتیتوی جهانی IDTechEx

انجمن مطالعات جامعه اطلاعاتی

انجمن مطالعات جامعه اطلاعاتی 

کميته فنی فناوری اطلاعات ایران

کميته فنی فناوری اطلاعات ایران

شبکه تحلیلگران فناوری کشور

شبکه تحلیلگران فناوری کشور

انجمن بین اللملی Mifare

انجمن بین اللملی Mifare

پاراکلینیک فناوری اطلاعات

کنسرسیوم شرکتهای فاوا

انجمن تحقیق و توسعه ایران

انجمن تحقیق و توسعه ایران

خانه نوآوران صنعت ایران

خانه نوآوران صنعت ایران

جشنواره وب ایران

شورای عالی اطلاع رسانی

بام فاوا شورای عالی اطلاع رسانی