پنجشنبه, خرداد 11, 1402
تازه های اخبار، مقالات و یادداشت ها
سیستم ستاک 360 | راه کارهای ستاک در حوزه کسب و کار الکترونیک

در دنیای امروز، ثبت، نگهداری و تبادل اطلاعات در مدیریت هر چه بهتر کسب و کار های بزرگ، متوسط و حتی کوچک امری ضروری و گاهاً بدیهی است، به عبارت ساده تر مدیریت اطلاعات جزء ارکان اصلی پایداری و ثبات هر بنگاه های اقتصادی و کارآفرینی موفق محسوب می شود.
راهکارهای یکپارچه ستاک(Setak 360°)، یک مجموعه قدرتمند، پایدار، انعطاف پذیر و در عین حال ساده ای است که با هدف تسهیل و تسریع در فعالیت های تجاری، مالی و اداری بنگاه های اقتصادی و کارآفرینی ارائه شده و در یک روند رو به رشد می کوشد تا زیرساخت های نرم افزاری لازم را برای تبادل هرچه سریعتر اطلاعات در بدنه صنعت و تجارت فراهم نماید. 
راهکارهای یکپارچه ستاک فعالیت های تولیدی، خدماتی، بازرگانی، پشتیبانی، مالی و اداری مجموعه های میزبان را مکانیزه نموده و مسیر کنترل انبار، ترددمنابع انسانی، تردد وسایط نقلیه، پارکینگ، اموال، اسناد و حتی مراجعات سازمانی را با بهره گیری از فناوری های روز دنیا نظیر RFID بیش از پیش هموارتر می نمایند. البته خدمات این مجموعه به همین جا ختم نمی شود راه اندازی پورتال، سامانه سفارش پذیری آنلاین، سامانه ارتباط با مشتری و نمایندگی ها (CRM)، سامانه پشتیبانی و خدمات پس از فروش آنلاین، فروشگاه آنلاین محصولات و خدمات، سامانه آموزش الکترونیکی کارکنان و همچنین ارائه خدمات مشاوره تخصصی مالی، حسابرسی، مالیاتی، حقوقی، استخدامی، فروش، خرید، بازاریابی، تبلیغات و... مجموعه راه کارها و خدمات ستاک°360 را تشکیل می دهند. توسعه دهندگان Setak 360° در تلاش هستند تا با ملاحظه خواسته ها و نیازهای صاحبان کسب و کارها، تجربه این عزیزان را با دانش متخصصان فناوری اطلاعات ادغام نموده و با حصول ترکیبی پایدار و حرفه ای، موفقیت و توسعه روز افزون بنگاه های میزبان را تضمین نمایند.
البته ناگفته نماند، سامانه یکپارچه ستاک می تواند بسته به خواست شما، به صورت یکجا و یا مرحله به مرحله بدون صرف کمترین هزینه جانبی نصب و پیاده سازی شود. کاربری آن علارغم معماری بسیار پیچیده اش بسیار آسان بوده و دسترسی به اطلاعات و گزارش گیری از آن با رعایت اصول امنیتی و سطوح دسترسی در هر زمان و در هر مکانی امکان پذیر می باشد، حتی اگر دفاتر اداری و فروش با کارخانه و یا انبار کالا، کیلومترها فاصله داشته باشد و یا شما فرسنگ ها از محل کار خود دور باشید!
 
نمایی از صفحه اصلی نرم افزار های یکپارچه کسب و کار الکترونیک ستاک Setak 360°
 
  
مجوزهای فعالیت و عضویت در مجامع تخصصی | مستندات مربوط به مجوزها و انجمن های تخصصی را در صفحه "معرفی ستاک> مجوزها و عضویت ها" مشاهده نمائید.

عضو شرکت های دانش بنیان

عضو شرکت های دانش بنیان

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

سازمان مالیاتی کشور

اتحادیه کامپیوتر تبریز

رتبه ممتاز اتحادیه کامپیوتر

فن بازار ملی ایران

انسیتیتوی جهانی IDTechEx

انسیتیتوی جهانی IDTechEx

انجمن مطالعات جامعه اطلاعاتی

انجمن مطالعات جامعه اطلاعاتی 

کميته فنی فناوری اطلاعات ایران

کميته فنی فناوری اطلاعات ایران

شبکه تحلیلگران فناوری کشور

شبکه تحلیلگران فناوری کشور

انجمن بین اللملی Mifare

انجمن بین اللملی Mifare

پاراکلینیک فناوری اطلاعات

کنسرسیوم شرکتهای فاوا

انجمن تحقیق و توسعه ایران

انجمن تحقیق و توسعه ایران

خانه نوآوران صنعت ایران

خانه نوآوران صنعت ایران

جشنواره وب ایران

شورای عالی اطلاع رسانی

بام فاوا شورای عالی اطلاع رسانی