دوشنبه, مهر 11, 1401
تازه های اخبار، مقالات و یادداشت ها
مدل تعالی سازمانی | مدل تعالی و خط مشی شرکت ستاک

مشتری مداری: تعالی ما در ستاک، خلق ارزشهای مطلوب برای مشتری است.

رهبری و ثبات در مقاصد: تعالی ما در ستاک، عبارتست از رهبری دور اندیش و الهام بخش همراه با ثبات و پایداری در مقاصد و اهداف.

مدیریت بر مبنای فرایندها و واقعیت ها : تعالی ما در ستاک، عبارتست از مدیریت شرکت به واسطه مجموعه ای از سیستم ها ، فرایندها و واقعیت های به هم پیوسته و وابسته.

نتیجه گرایی: تعالی ما در ستاک، عبارتست از دست یابی به نتایجی که کلیه ذینفعان شرکت را تحت تاثیر قرار می دهد.

مشارکت و توسعه منابع انسانی : تعالی ما در ستاک، عبارتست از حداکثر نمودن مشارکت کارکنان از طریق توسعه و دخالت دادن آنها در امور.

یادگیری ، نوآوری و بهبود مستمر: تعالی ما در ستاک، عبارتست از ایجاد چالش در وضعیت موجود و ایجاد تغییر به منظور ایجاد نوآوری و خلق فرصتهای بهبود با استفاده از یادگیری مستمر.

توسعه مشارکت ها: تعالی ما در ستاک، عبارتست از توسعه و حفظ همکاری هایی که برای شرکت ارزش افزوده ایجاد کند.

گسترش فعالیت های اجتماعی: تعالی ما در ستاک، عبور از چارچوب حداقل الزامات قانونی است که جامعه از آن انتظار دارد و تلاش برای درک، پاسخگویی و مشارکت در فعالیت های اجتماعی و برآورده نمودن انتظارات ذینفعان شرکت در جامعه است.

خط مشی کیفی | چشم اندازها ، آرمان ها و ارزشهای ستاک

ماموریت:  شرکت ستاک از بدو تاسيس و آغاز فعالیت های خود با بهره گيري از استانداردها و متدهاي جديد توليد نرم افزار و به پشتوانه تيم فني متشكل از كارشناسان ارشد نرم افزار و متخصصين با تجربه و همچنین به جهت حسن اعتماد مشتریان خود ماموریت دارد که به صورت فراگیر در حوزه فناوری اطلاعات، پاسخگوی نیازها و خواسته های بازار در زمینه های مختلف از جمله ارائه راه حل های جامع، تحلیل، طراحی و پیاده سازی سیستم های نرم افزاری، ارائه خدمات تحت وب، تامین و تجهیز شبکه های کامپیوتری، ارائه خدمات پشتیبانی فنی، اطلاع رسانی، آموزشی، توسعه منابعانسانی و ... باشد.

چشم انداز : اندیشه ما مبنی بر دستیابی به سازمانی چابک، پیشرو و تأثیرگذار در حوزه فناوری اطلاعات ایجاب می کند که ضمن تثبیت موقعیت پیشتازی خود در داخل کشور در عرصه های فرا کشوری و منطقه ای حضور فعال داشته باشیم.

ارزش ها: صداقت، درستکاری، اعتماد، پایبندی به تعهدات، اصول و اخلاق متعارف کسب و کار، رعایت اصل احترام متقابل، کار گروهی، قانونمندی، مسئولیت پذیری، سلامت و رفاه کارکنان ارزش های همیشگی شرکت ستاک شناخته می شوند.

آرمان ها : ارتقاء سطح کیفی محصولات و خدمات، افزایش رضایت مشتریان و انجام به موقع تعهدات به عنوان اصلی ترین آرمان شرکت درنظر گرفته شده است.

مجوزهای فعالیت و عضویت در مجامع تخصصی | مستندات مربوط به مجوزها و انجمن های تخصصی را در صفحه "معرفی ستاک> مجوزها و عضویت ها" مشاهده نمائید.

عضو شرکت های دانش بنیان

عضو شرکت های دانش بنیان

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

سازمان مالیاتی کشور

اتحادیه کامپیوتر تبریز

رتبه ممتاز اتحادیه کامپیوتر

فن بازار ملی ایران

انسیتیتوی جهانی IDTechEx

انسیتیتوی جهانی IDTechEx

انجمن مطالعات جامعه اطلاعاتی

انجمن مطالعات جامعه اطلاعاتی 

کميته فنی فناوری اطلاعات ایران

کميته فنی فناوری اطلاعات ایران

شبکه تحلیلگران فناوری کشور

شبکه تحلیلگران فناوری کشور

انجمن بین اللملی Mifare

انجمن بین اللملی Mifare

پاراکلینیک فناوری اطلاعات

کنسرسیوم شرکتهای فاوا

انجمن تحقیق و توسعه ایران

انجمن تحقیق و توسعه ایران

خانه نوآوران صنعت ایران

خانه نوآوران صنعت ایران

جشنواره وب ایران

شورای عالی اطلاع رسانی

بام فاوا شورای عالی اطلاع رسانی