پنجشنبه, شهريور 30, 1402
بولتن | اخبار و مقالات شرکت ستاک
کد مطلب : 584  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 3020   |   تاریخ درج: سه شنبه, آبان 15, 1397   |   ساعت: 02:44 ب.ظ   |  منبع / نویسنده مطلب: روابط عمومی شرکت ستاک

 

آغاز به کار رسمی مرکز فراتسهیلگری ایده های نوین با معرفی 9 استارت آپ تحت حمایت در نمایشگاه رینوتکس

مرکز فراتسهیلگری ایده های نوین با هدف توانمندسازی استارت آپ و کسب و کارهای نوپا با مشارکت شرکت ستاک و شرکت ایده های نوین پارسیان همزمان با نمایشگاه فناوری های پیشرفته ربع رشیدی فعالیت رسمی خود را با معرفی 9 استارت آپ مورد حمایت این مجموعه آغاز کرد.


تجربه ده ساله شرکت ستاک در حوزه کسب و کارهای نوپا به عنوان یک شرکت دانش بنیان تولیدی درجه یک و تجربه پنج ساله شرکت ایده های نوین پارسیان در حمایت بیدریغ از استارتاپ ها و جوانان جویای کار، ما را بر آن داشت که انرژی خود را به طور رسمی در مسیر تسهیل گری ورود جوانان به دنیای کسب و کار، متمرکز کنیم. 
عبارت تسهیل گری در فضای استارتاپ ها به معنی تدوین برنامه ها و کمک به برگزاری رویدادهای استارتاپی محدود شده و تسهیل گر کسی است که با اجرای کارگاه های آموزشی و رویدادهای استارتاپی به برانگیختن آگاهی و توسعه دانش شرکت کنندگان کمک میکند. حال آنکه هر قدر افراد در کارگاه های آموزشی و رویدادهای تسهیلگری با تلنگری از رویاهای خود بیدار شوند، طولی نمی کشد که باز به حالت قبل بر میگردند و مرزهای شفاف بین احساس، ادراک و حقیقت را درهم می کشند!

ما در مجموعه "ایده های نوین" اعتقاد داریم که برای اثربخشی پایدار، باید آگاهی بخشی و مداخله گری بیشتری اتفاق بیافتد، مداخله ای نه از جنس تشویق و ترغیب و هیجان، بلکه از جنس تشخیص، تصمیم و اجرا. از جنس واقعیت. این همان رویکردی است که ما به آن "فراتسهیلگری" می گوییم.

با ما همراه باشید تا در کنار هم "فراتسهیلگری" را تعریف و تجربه کنیم. ایده های خود را با ما در میان بگذارید تا مسیر تحقق آنها را فعالانه تسهیل کنیم. ما کنار گود نخواهیم ماند، ما درتمام مراحل توسعه کسب و کار، کنار شما خواهیم بود. این فراتر از تسهیلگری است. این فراتسهیلگری است.

Share نسخه مخصوص چاپ
مقالات مرتبطی وجود ندارد

نظرات (0)

 
مجوزهای فعالیت و عضویت در مجامع تخصصی | مستندات مربوط به مجوزها و انجمن های تخصصی را در صفحه "معرفی ستاک> مجوزها و عضویت ها" مشاهده نمائید.

عضو شرکت های دانش بنیان

عضو شرکت های دانش بنیان

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

سازمان مالیاتی کشور

اتحادیه کامپیوتر تبریز

رتبه ممتاز اتحادیه کامپیوتر

فن بازار ملی ایران

انسیتیتوی جهانی IDTechEx

انسیتیتوی جهانی IDTechEx

انجمن مطالعات جامعه اطلاعاتی

انجمن مطالعات جامعه اطلاعاتی 

کميته فنی فناوری اطلاعات ایران

کميته فنی فناوری اطلاعات ایران

شبکه تحلیلگران فناوری کشور

شبکه تحلیلگران فناوری کشور

انجمن بین اللملی Mifare

انجمن بین اللملی Mifare

پاراکلینیک فناوری اطلاعات

کنسرسیوم شرکتهای فاوا

انجمن تحقیق و توسعه ایران

انجمن تحقیق و توسعه ایران

خانه نوآوران صنعت ایران

خانه نوآوران صنعت ایران

جشنواره وب ایران

شورای عالی اطلاع رسانی

بام فاوا شورای عالی اطلاع رسانی