پنجشنبه, شهريور 30, 1402
بولتن | اخبار و مقالات شرکت ستاک
کد مطلب : 665  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 2071   |   تاریخ درج: سه شنبه, ارديبهشت 16, 1399   |   ساعت: 12:00 ق.ظ   |  منبع / نویسنده مطلب: روابط عمومی شرکت ستاک

 

کارگاه آموزشی "طراحی مسیر شغلی" به صورت آنلاین برگزار میشود

کارگاه آموزشی غیر حضوری "طراحی مسیر شغلی" با هدف کمک به افراد و کسب و کارها برای اتخاذ تصمیمات حیاتی در زمینه ادامه یا تغییر فعالیت حرفه ای خود، برگزار میشود.
همین حالا برای بهره مندی از تخفیف ثبت نام زودهنگام در سمینار اقدام کنید:

Eseminar.tv/wb7398


مجموعه ابزارها و روش هایی که در این کارگاه معرفی میشود، این امکان را برای افراد فراهم میکند که وضعیت شغلی فعلی خود را به دقت ترسیم کرده و سپس بر اساس بازشناسی علایق، توانمندی ها و شخصیت خود، بهترین موقعیت شغلی ممکن برای خود را طراحی کنند.
به دنبال شیوع ویروس کرونا و ظهور آثار اقتصادی آن، بسیاری از شاغلان و فعالان اقتصادی ناچار از تغییر شغل یا زمینه فعالیت خود هستند اما هر تصمیم نسنجیده ای در این مورد میتواند به نتایج زیانباری منتهی شود. مدل کسب و کار شما، یک الگوی ساده و عملی در اختیار افراد قرار میدهد که با دقت و جامع نگری بیشتری حرفه بعدی خود را انتخاب کنند.   

رفرنس:
این دوره آموزشی بر اساس کتاب Business Model You  نوشته آقای تیم کلارک، استاد دانشگاه، کارافرین و نویسنده آمریکایی، ارایه میشود. وی این کتاب را بر اساس کتاب دیگری به نام Business Model Generation  که مربوط به طراحی مدل کسب و کار برای شرکت ها و سازمان هاست، نوشته و در واقع، مدل معرفی شده در آن کتاب را برای اشخاص توسعه داده است. وی سعی کرده‌ است یک روند قدم به قدم برای کشف توانایی‌ها و علایق شغلی ایجاد کنند تا هر فرد بتواند از این طریق به شغل ایده آل خود دست یابد و یا شغل ایده آل خودش را خلق کند. این مدل بر الهام از زندگی 328 نفر از 43 کشور جهان طراحی شده است که زندگی حرفه‌ای خود را تغییر داده اند و به شغل رویایی خود دست یافته‌اند.

مدرس:
این مدل توسط خود تیم کلارک و مربیان تائید شده از طرف وی در سراسر دنیا برگزار می‌شود. در ایران این کارگاه توسط حسن اطاعت که دوره مربی گری این مدل را با شخص تیم کلارک گذرانده است، برگزار میشود. (etaat@yahoo.com)
زبان: کارگاه به زبان فارسی است و کلیپ ها و ویدیو ها نیز با زیرنویس فارسی ارایه میشوند.
برگزاری: این کارگاه با حضور حداقل 5 و حداکثر 100 شرکت کننده و طی کارگاه های حضوری یا غیر حضوری از 12 تا 16 ساعت قابل برگزاری است.
بعد از کارگاه: شرکت کنندگان این کارگاه در سراسر جهان شبکه ای اجتماعی دارند که تجارب و داستان های موفقیت خود را به اشتراک میگذارند. از برگزیده ترین این افراد هم جهت مصاحبه برای چاپ در ویرایش های بعدی کتاب یا حضور در کارگاه ها دعوت میشود.
 

برای ثبت نام فقط تا 28 اردیبهشت 99 فرصت دارید، همین حالا برای بهره مندی از تخفیف زودهنگام در سمینار ثبت نام کنید:

Eseminar.tv/wb7398

Share نسخه مخصوص چاپ
مقالات مرتبطی وجود ندارد

نظرات (0)

 
مجوزهای فعالیت و عضویت در مجامع تخصصی | مستندات مربوط به مجوزها و انجمن های تخصصی را در صفحه "معرفی ستاک> مجوزها و عضویت ها" مشاهده نمائید.

عضو شرکت های دانش بنیان

عضو شرکت های دانش بنیان

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

سازمان مالیاتی کشور

اتحادیه کامپیوتر تبریز

رتبه ممتاز اتحادیه کامپیوتر

فن بازار ملی ایران

انسیتیتوی جهانی IDTechEx

انسیتیتوی جهانی IDTechEx

انجمن مطالعات جامعه اطلاعاتی

انجمن مطالعات جامعه اطلاعاتی 

کميته فنی فناوری اطلاعات ایران

کميته فنی فناوری اطلاعات ایران

شبکه تحلیلگران فناوری کشور

شبکه تحلیلگران فناوری کشور

انجمن بین اللملی Mifare

انجمن بین اللملی Mifare

پاراکلینیک فناوری اطلاعات

کنسرسیوم شرکتهای فاوا

انجمن تحقیق و توسعه ایران

انجمن تحقیق و توسعه ایران

خانه نوآوران صنعت ایران

خانه نوآوران صنعت ایران

جشنواره وب ایران

شورای عالی اطلاع رسانی

بام فاوا شورای عالی اطلاع رسانی